Zakres usług
Aurea Dicta

Zakres Usług

We współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, podejmujemy się wykonania dużych i złożonych projektów tłumaczeniowych z zakresu prawa i biznesu, telekomunikacji i technologii informatycznej, ekonomii, finansów i bankowości, budownictwa, techniki morskiej i lotniczej, medycyny i farmacji, ubezpieczeń i zarządzania.

KANCELARIA TŁUMACZEŃ

Moja kancelaria świadczy usługi w zakresie wszelkich tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski, w tym tłumaczeń uwierzytelnionych. Przekładamy także teksty techniczne i prawne w zakresie języka niemieckiego. Oferuję również tłumaczenia ustne: przysięgłe, do aktów notarialnych i innych czynności urzędowych, negocjacje biznesowe oraz closingi.

DTP

Dzięki współpracy z profesjonalnych studiem DTP, mogą nam Państwo powierzyć materiały w formacie graficznym w języku źródłowym i otrzymać je z powrotem przetłumaczone i gotowe do druku w formie plików PDF.

OBSZARY SPECJALIZACJI

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dokumentów na styku prawa i techniki, prawa i technologii informatycznej oraz telekomunikacji, a także prawa i medycyny.